Новата фудбалска сезона е на прагот: Спремни сте за добивка? Што треба да направите?

2/1

Откако заврши Мундијалот во Русија се соочувавме со слаба фудбалска понуда, а тоа е поради паузата на топ лигите во Европа.

Во претстојниот викенд започнува една од најголемите лиги во Европа, а тоа е Премиер Лигата. Покрај неа, старт ќе забележи и Франција 1, а за само неколку недели понудата ќе биде комплетна и ќе ги имаме на располагање сите лиги.

Ние обложувачите „триеме раце“ и сме полни со надеж дека ќе ќариме нешто од обложувалниците. Во денешно време ретко кој останува без барем еден тикет изигран во обложувалница за време на викендот.

Обложувањето зеде голем замав на нашите простори, но се повеќе и повеќе е атрактивно онлајн обложувањето. На запад веќе речиси и не постојат физичките обложувалници, односно оние деловни објекти наменети за тоа. Кај нас секогаш трендовите од запад пристигнуваат, можеби покасно, но сепак ги следиме.

онлајн обложување

Ако досега не сте се обложувале онлајн, сега е вистинско време за тоа. Оваа сезона направете ја малку поразлична од претходни, а тоа ќе го постигните ако отворите сметка во некоја онлајн обложувалница.

Уште на почеток да разјасниме некои работи. Онлајн обложувалницата секогаш, ама буквално секогаш, ќе ви понуди највисоки коефициенти, без разлика дали тоа е пред почетокот на натпреварот или во живо. Парите може да ги депозирате од вашата Visa или MasterCard картичка. Да, тие се истите картички кои ги користите на банкоматите ширум земјата. Процедурата е едноставна, односно ги внесувате предните 16 цифри од картичката, потоа датумот на важност и на крај CVC кодот односно задните три бројки.

Во никој, ама апсолутно во никој случај картичката нема да може да ви биде злоупотребена доколку ја користите во обложувланиците кои ние ги препорачуваме.

Одговорно тврдиме, дека доколку остварите добивка вие парите може да си ги префрлите на картичка, без никаков проблем и потоа да си ги извадите од банкоматот.

Зошто да играте онлајн?

Онлајн обложувањето е подобро во секој случај од локалното обложување поради тоа што имате огромна мера на флексибилност. Вас се што ви треба е мобилен телефон, компјутер или таблет и интернет конекција. Може да се обложувате од каде и да сте во светот, па така повеќе нема да се соочите со проблемот наречен „започнат натпревар“. Освен тоа, во онлајн обложувалниците секако дека ќе бидете повеќе ценети како клиенти, за разлика од локалните обложувалници. Дискрецијата исто така ви е гарантирана и никој нема да знае на што се обложувате или колку сте вложиле. Коефициентите погоре спомнавме дека се поголеми, а освен тоа и понудата е поголема. Со еден збор нема што нема.

онлајн обложување

Во која обложувалница да играте?

Онлајн обложувалници има премногу, а најдобри се само две! Тоа се Bet365 и Coinbet24.

Bet365 е една од најстарите онлајн обложувалници која ужива најголема репутација и најголема доверба кај играчите. Коефициентите се одлични, минималниот депозит е 5 евра, а минималната уплата на тикет е 0.20 евра.

Како најдобро нешто го издвојуваме „Bet Builder“. Тоа значи дека вие можете да си изберете еден или повеќе натпревари и да ги комбинирате на што ви душа сака. Пример играте конечен исход, број на голови, корнери и слично.

Да не должиме многу, Bet365 е „дефиниција“ за онлајн обложување, а вашата сметка може да ја отворите за само неколку минути ТУКА!

Регистрирај се на Bet365 TУКА

Coinbet24 е прилично нова на нашите простори и како што е Bet365 во светот, така е Coinbet24 во Македонија. Македонската поддршка и уплатата во денари придонесоа оваа обложувалница да стане еден препознатлив бренд за обложување и предизвика голема количина на задоволство кај играчите.

Минималниот депозит е 250 денари, а минималната уплата на тикет е само 10 денари. Има голема понуда како пред почетокот на натпреварите, така и во живо.

Доколку се соочите со одреден проблем, на располагање ви стои љубезна и стручна корисничка поддршка која во истиот момент ќе ви го отстрани проблемот.

И како најголема причина за да отворите сметка во оваа обложувалница е бонусот за добредојде. Вие доколку депозирате минимално 1000 денари, имате можност да си добиете 100% бонус до 6000 денари на вашата прва уплата, па така ќе имате повеќе готовина на располагање и на тој начин вие ги зголемувате шансите за добивка. Оворете сметка на Coinbet24 ТУКА и добијте бонус до 6000 денари.

Регистрирај се на Coinbet24 ТУКА

Не дозволувајте другите да бидат чекор пред вас и не дозволувајте да ви раскажуваат, туку вие раскажувајте им нив.

ДЕНЕС Е ВИСТИНСКИ МОМЕНТ ДА ОТВОРИТЕ СМЕТКА ВО ЕДНА ОД ОВИЕ ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦИ И ДА ОСТВАРИТЕ ГОЛЕМИ ДОБИВКИ!

Регистрирај се на Bet365 TУКА

Регистрирај се на Coinbet24 ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*