Тикет на денот (петок, 10.08.2018)

тикет на денот

Овој викенд почнуваат англиската Премиер Лига, француската лига 1, португалската, турска и холандската елитна дивизија, па за кладилничарите нема повеќе никаков проблем.

Киасо – Шафхаузен – 2 @ 2 во 1хBet

Во овој дуел од втората швајцарска лига, немаме дилеми за тоа кој е фаворит. Киасо очајно го започна првенството, запиша три порази, а со тоа само се надоврза на лошите резултати од припремниот период. Ништо добро не им се пишува, особено во дуелот со Шафхаузен, тимот кој има големи амбиции. Очекуваме победа за гостите.

Регистрирај се на 1XBET

Манчестер  Јунајтед – Лестер – 1/1 @ 2.20 во Coinbet24

Англиската Премиер Лига започнува денес, а отворањето ќе им припадне на Манчестер Јунајтед и Лестер.  Мурињо и момците играа неколку контролни натпревари, а забележаа пораз од Баерн Минхен и победа над ланскиот европски првак, Реал Мадрид. Од друга страна Лестер не беше кој знае колку успешен во контролниот период, па затоа сметаме дека Јунајтед е во подобра позиција за да ги земи првите три бода.

Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.40

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*