Тикет на денот (недела, 14.07.2018)

тикет на денот

За денес како тикет на денот решивме да ви претставиме дабл. Едниот натпревар е финалето од Мундијалот, а другиот ни доаѓа од шведската лига.

Франција – Хрватска – 1 @ 1.90 во Coinbet24

Апсолутно заслужени позиции на двете репрезентации. Французите изиграа одлично првенство и тоа само со едно реми против Данска, додека Хрватска се бореше лавовски, но сепак стигна до тука. И двете репрезентации имаат квалитет, но ние очекуваме Франција да биде победник и тоа во регуларните 90 минути.
Регистрирај се на Coinbet24

Норкопинг – Хакен – 4+ @ 2.75 во 1xBet

Во рамките на 13-то коло од шведската прва лига се сретнуваат екипите на Норкопинг и Хакен. И двете екипи важат за екипи кои играат отворен фудба, па затоа очекуваме на овој дуел да има голови. Меѓусебните натпревари исто така завршувале со голови, а зошто да не биде така и денес?
Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.22

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*