„Специјал“ тикет за натпреварот Белгија – Англија!

специјал тикет

На Мундијаот веќе му се ближи крајот и за денес е закажан претпоследниот натпревар. 

Битката за третото место ќе се бие помеѓу репрезентациите на Белгија и Англија. И двете репрезентации се покажаа како одлични, па голем успех ќе биде за тој што ќе освои бронза.

Ние по тој повод, се обидовме да ви составиме специјал тикет со коефициент 11 и тоа само за овој натпревар, благодарение на понудата која ја нуди Bet365.

Ние изигравме вака:

  • Победа за Белгија
  • Помалку од 2.5 голови на натпреварот
  • Повеќе од 4 коренери за Белгија

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*