Малери и махери на колото

малери и махери

Како што добро знаете, понеделникот го одбележуваме со малерите и махерите од претходното коло. Иако лигите се пред самиот крај, имаме доста малери …

Малер 1

Овој играч изиграл дабл и тоа доста храбро. Типувал дека Рома – Јувентус ќе заврши реми и погодил, но само за 1 гол не ја погоди Барселона која претрпе пораз од Леванте.

Малер 2

Комбо тикет составен од фудбал и кошарка. Играчот верувал во Тадеус Јанг, но тој го изневери и не му овозможи добивка од 100 евра.

1xBet со неверојатен бонус: 100% до 6000 денари на вашата прва уплата!

Малер 3

Сличен тикет како погоре, но овој пат виновникот за тикетот што е недобитен е Бен Симонс.

Малер 4

Храбро изигран тикет во живо. Високи коефициенти и само еден виновник. Жално.

Махер 1

Е ова е навистина мајсторија 🙂 . Без разлика на уплатата и добивката, мајсторијата е во тоа што играчот „насетил“ дека Барселона ќе го претрпи првиот пораз во сезоната и тоа од Леванте.

Махер 2

Комплетна мајсторија. Изиграни 7 натпревари и добивка од 70.000 денари. За убаво да се трошат!

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*