Анализа на натпревари

Анализа и предлог типови: Духот од хашката трагедија се уште лебди над ЈНА!

Партизан ова натпреварување во Европа ќе го заврши со натпреварот против Астана. Станува збор за натпревар кој одлучува за третото место на табелата и без никакви шанси за пласман во нокаут фазата. Партизан: За момент […]

традиција
Анализа на натпревари

Мирен и „досаден“ натпревар во С. Арабија ќе не почести со одлична квота!?

Денес од 15:45 во рамките на Премиер лига од Саудиска Арабија се сретнуваат екипите на Ал Шабаб и Ал Раед. Ал Шабаб се наоѓа на 7-та позиција со вкупно освоени 15 бода и учинок од […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (12.12.2019,19:00) АПОЕЛ – СЕВИЉА

НАТПРЕВАР ЗА ПРЕСТИЖ Меѓународен, ЛЕ, 12.12.2019: АПОЕЛ – Севиља ТИП 3+ Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу АПОЕЛ и Севиља од рамките на последното коло од Лига Европа. Ова ќе биде […]

што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес?

Што се уплаќа денес? (12.12.2019)

За денес во рамките на оваа наша омилена категорија ќе ви претставиме натпревар со интересен распоред на уплатата. Стандард – Арсенал – 2 Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 140.508 евра. За победа на Стандард […]

специјал тикет
Вести

Специјал тикет за натпреварот Баерн Минхен – Тотенхем – квота 26

Вечер завршуваат натпреварите од групната фаза на најелитното фудбалско натпреварување во Европа, Лига на шампиони. На овој натпревар е се решено, бидејќи и двете екипи обезбедија пласман во нокаут фазата, па ќе играат само за […]

пад на коефициенти
Вести

Натпревар со драстичен пад на коефициентот (11.12.2019)

Денес во рамките на категоријата со падот на коефициентот ќе ви претставиме натпревар од Мароко. Олимпик – Вајдад – 1 @ 3.45 Почетната вредност за победа на домаќините беше 4.97, а во моментов бележи пад […]

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (11.12.2019,21:00) БАЕРН – ТОТЕНХЕМ

РЕЛАКСИРАН НАТПРЕВАР И ГОЛОВИ Меѓународен, ЛШ, 11.12.2019: Баерн – Тотенхем ТИП 3+ Резултат: 4-1 За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Тотенхем од рамките на групната фаза од ЛШ. Овде и […]