ТИП НА ДЕНОТ: (30.12.2019,15:55) АЛ ХИЛАЛ – АЛ АДЛАХ

ЕФИКАСЕН НАТПРЕВАР ВО САУДИСКА АРАБИЈА

Саудиска Арабија, Премиер лига, 30.12.2019: Ал Хилал – Ал Адлах ТИП 4+

Резултат: 7-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ал Хилал и Ал Адлах од рамките на Премиер лигата на Саудиска Арабија. Ал Хилал е во средината на табелата, но то не значи дека заостанува многу зад првите позиции кои можат да ги одведат во квалификациите за АФЦ. Од друга страна гостите се претпоследни и играат катастрофално. Овде освен што очекуваме победа за домаќините, очекуваме и многу голови. Наш предлог е 4+ а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.80.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ 19/29

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*