Причина повеќе за обложување на Ролан Гарос!

Моментално сме во период кога обложувачката понуда е буквално очајна, односно многу тешко се наоѓаат натпревари кои се вредни за да ги ставите на вашиот тикет.

Сепак, тука е вториот Грен Слем, Ролан Гарос за да ја разбие обложувачката монотонија. Секојдневно се играат многу натпревари од овој турнир, а најдобрата онлајн обложувалница Bet365 ни дава причина повеќе за да се кладиме токму баш на тенис.

Имено, тие нудат предвремена исплата за сите играчи кои ќе се обложат на сингл тенис натпревар. Предвремената исплата е возможна веднаш откако вашиот тенисер ќе го освои вториот сет.

Пример:

Се обложувате сингл на Рафаел Надал, а тој веќе заводува 2-0 во сетови, па вие веднаш си ја добивате исплатата без разлика како ќе биде конечниот исход на натпреварот.

Услови и правила

  • Оваа понуда е валидна за сите корисници
  • Понудата важи од 26.05 до 09.06.2019 година
  • Понудата важи само за натпревари од Ролан Гарос уплатени пред почетокот на натпреварот
  • Ако облогот е изменет преку Edit Bets, тогаш вашиот облог не е квалификуван за оваа понуда
  • Понудата е наменета за сите облози изиграни на конечен исход

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Обложи се на Ролан Гарос во Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*