Тикет на денот (четврток, 30.05.2019)

тикет на денот

Денес ќе биде интересно и на фудбалските, но и на тениските терени. Се играат натпревари од баражот како и финалиња на национални Купови.

Рапид – Штурм – Х @ 3.70 во 1xBet

Од исходот на овој двомеч зависи која екипа ќе обезбеди настап во Европа. Рапид не избори ПЛеј оф во регуларниот дел од првенството, па затоа во својата група го зазеде првото место. Тимот од Грац играше во Плеј оф во кој го зеде четвртото место, а поради трите врзани порази на крајот ги престигна Австија Виена. Овие две екипи изиграа два дуели оваа сезона и двата завршија без победник. Коефициентот за Х во 1xBet изнесува 3.70.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Хобро – Виборг – 1 @ 2.33 во Bet365

Во Данска ни претстои борба за опстанок, а учествуваат четири екипи од кои две се од првата и две од втората лига. Домаќинот во првиот круг го елиминира Веље, а сега преку Виборг ќе се обиде да стигне до спас. Виборг долго се бореше со Силкеборг за директен влез, но на крајот беше послаб за само еден бод. Хобро игра многу добро како домаќин, па затоа очекуваме и да победи на овој дуел. Предлагаме кец во Bet365 со коефициент од 2.33.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 8.62

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*