Отворен и ефикасен дуел во англискиот Чемпионшип!?

традиција

Денес од 21:00 во рамките на 39-то коло од англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на ВБА и Бирмингем.

ВБА моментално е на 4-та позиција со вкупно освоени 67 бода преку 19 победи, 10 реми и 9 порази.

Бирмингем е на 18-та позиција со вкупно 41 бод кои ги има освоено преку 12 победи, 14 реми и 12 порази.

Што се однесува до нивните меѓусебни дуели, на 7 од последните 8 постигнале најмалку по два гола и тоа по еден во двете мрежи. Ако оваа традиција продолже и денес ќе наплатиме супер коефициент.

Наш предлог:

Гол – гол @ 1.83 во Bet365 (7 oд последните 8)

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*