Тикет на денот (петок, 15.03.2019)

тикет на денот

Вчера тикетот беше добитен, па сите кои не послушаа нека им е честито. За денес ќе ви претставиме три натпревари за кои сметаме дека имаат големи шанси за пролаз.

Менхенгладбах – Фрајбург – Т12+ @ 1.58 во 10Bet

Домашните фудбалери започнаа да се плашат од натпреварите на домашен терен. Екипата која беше неприкосновена кога играше како домаќин, поразена е на претходните тр натпревари на својот „Борусија парк“. Фрајбург е во златната средина и нема да може да напредува, а опстанокот не му е воопшто загрозен. Овде предлагаме да изиграте домаќинот да постигне 2 гола. Тоа може да го изиграте во 10Bet со коефициент од 1.58.
Регистрирај се на 10Bet

Дери Сити – Дандалк – Г.Г @ 1.90 во Bet365

После пет изииграни натпревари во ирскиот шампионат, на лидерската позиција е екипата на Шамрок. Актуелниот шампион, Дандалк е трети, па тоа наговестува многу интересно првенство. Дери мора да оди на победа, за да не им побегнат ривалите. Меѓутоа, Дери Сити е незгоден домаќин, па се одлучуваме за гол-гол. За тоа во Bet365 ќе си добиете коефициент од 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Кил – Ауе – 3+ @ 1.67 во 1xBet

Домаќинот со поразите во двете кола, дефинитивно остана без шанси за Бундеслига. После поразот од Унион Берлин и Драштат, Кил заостанува на третото место со -8 бода. Ауе е во добра форма и врза две победи, против Сандхаузен и Падерборн. На тој начин стигнаа до средината на табелата и речиси обезбедија опстанок. Овде очекваме отворена игра и најмалку 3 гола. Тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.76.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.01

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*