„Специјал“ тикет за натпреварот Копенхаген – Стјарнан

специјал тикет

Денес на понудата имаме многу натпревари од квалификациите за Лига Европа. 

Ние како натпревар за „специјал“ тикет го избравме дуелот помеѓу Копенхаген и Стјарнан.

Во првиот натпревар славеше Копенхаген со 2-0, а сега ќе биде полесно бидејќи играат на домашен терен.

Благодарение на Bet365 ние може да си направиме комбинација каква што сакаме, па избравме коефициент 8.

Нашиот избор е:

  • Полувреме/крај 1/1
  • Двата тима да постигнат гол
  • Повеќе од 0.5 корнери во првите 10 минути

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*