Добијте 10 евра бесплатни средства за обложување на натпреварот Баерн – Ливерпул!

Денес и утре на програмата ги имаме реванш натпреварите од 1/8 финалето на ЛШ. По тој повод се спремаат многу промоции, но оваа веруваме дека е најдобрата која ја сретнавме на пазарот.

Имено, обложувалнциата на Bet365 за сите постоечки корисници нуди 10 евра за обложување во живо на натпреварот Баерн Минхен – Ливерпул.

Како да ги добиете средствата?

Уплатете го натпреварот Баерн Минхен – Ливерпул пред да започне, а веднаш потоа ќе добиете исто толку средства, односно најмногу до 10 евра кредит за обложување во живо на истиот натпревар.

Напомена:

Бесплатните средства после уплатата автоматски се поништуваат! ( Пр. Уплаќате 10 евра на 2.20 и добивката е 22 евра, 10 евра влогот се поништува и ви се исплаќа само добивката од 12 евра.)

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј бесплатни средства за обложување

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*