ТИП НА ДЕНОТ: (21.02.2019,18:55) АРСЕНАЛ – БАТЕ

Манчестер Јунајтед - Ливерпул

АРСЕНАЛ НЕМА МНОГУ ВРЕМЕ

Европа, Лига Европа, 21.02.2019: Арсенал – БАТЕ ТИП 1/1

Резултат: 2-0/3-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Арсенал и БАТЕ од рамките на Лига Европа. На првиот натпревар Арсенал иако беше фаворит, не ја оправда улогата и беше поразен во Белорусија. Сега во овој реванш дуел, тие немаат право на кикс, доколку сакаат да го продолжат ова натпреварување. Мора да нападнат уште од првата минута, бидејќи имаат негатива од 0-1. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 14/20

АРСЕНАЛ – БАТЕ 1/1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*