ТИП НА ДЕНОТ: (13.02.2019,20:45) ЛИДС – СВОНСИ

ЛИДС ЗА ДИРЕКТЕН ПЛАСМАН ВО ПРЕМИЕР ЛИГА

Англија, Чемпионшип, 13.02.2019: Лидс – Свонси ТИП 1

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лидс и Свонси од рамките на англиската втора лига, Чемпионшип. Лидс оваа година е склон кон киксови, но сепак се уште имаат шанса за директен пласман во Премиер Лига. Овој пат им гостува екипа која не е баш во најдобра форма и има позиција од средината на табелата. Овде сметаме дека Лидс има огромна шанса за победа и дека нема да ја прокоцка. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.70.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 9/12

ЛИДС – СВОНСИ 1
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*