Тикет на денот (вторник, 12.02.2019)

тикет на денот

Вчерашниот тикет имаше два „јаки“ типови, па се покажа како добитен, а нешто слично и уште појако ќе ви прикажеме за денес.

Манчестер Јунајтед – ПСЖ – Х @ 3.58 во 1xBet

Според многу фанови ова ќе биде дерби на 1/8 финалето од ЛШ, но не треба да се заборави и на дуелот Баерн – Ливерпул. Јунајтед го промени тренерот и сега игра „препородено“. Ладнокрвниот Норвежанец го промени стилот на игра и тоа се докажа како успешно за овој тим. Од друга страна и во ПСЖ не се случуваат добри работи. Тие обезбедија нова титула во Франција, но сепак не се задоволни без европски успех. Како и да е не веруваме дека домаќинот ќе прави големи ризици, па затоа предлагаме Х. Коефициентот во 1xBet за тоа е 3.58.
Регистрирај се на 1XBET

Фенербахче – Зенит – Х @ 3.25 во Bet365

Првиот натпревар од 1/16 финалето на Лига Европа се игра во Истанбул каде што Фенербахче го дочекува лидерот на руската Лига, Зенит. Според резултатите, Русите се фаовирити, но не смее да се занемари фактот дека турската лига е активна, а Русите се на пауза. Сметаме дека Зенит не се кој знае колку спремни, додека Фенер тренериа секојдневно и се натпреварува редовно. Ве советуваме да изиграте нерешено, а коефициентот во Bet365 изнесува 3.25.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 11.63

Be the first to comment

Leave a Reply