Тикет на денот (понеделник, 11.02.2019)

тикет на денот

Сите што немаа среќа викендов, секогаш понеделникот останува за „вадење“. За денес понудата е солидна, па се обидовме да ви претставиме супер дабл со одличен коефициент.

Волвс – Њукасл – Г.Г @ 2.10  во 1xBet

Во последниот натпревар од 26-то коло на Премиер Лигата се сретнуваат екипите на Волвс и Њукасл. Волците се во одлична форма и на последните пет натпревари имаат победено четири пати, а постигнати се дури 15 гола. Тие немаат никакви проблеми со нападот, туку како слаба точка им е одбраната. На Њуксл бодовите им се повеќе од потребни, бидејќи тие се наоѓаат веднаш над зоната за испаѓање. Според тоа очекуваме отворен натпревар и по еден гол на двете страни. Коефициентот за тоа во 1хBet e 2.11.
Регистрирај се на 1XBET

Јонг Ајакс – Рода – 4+ @ 2.16 во Bet365

Младиот тим на Ајакс доживеа пораз од Херенвен, а со тоа им се намалија шансите за успех. Овој пат се сретнуваат со екипата на Рода која до неодамна играше во елитата. Оваа сезона тие играат нешто послабо, но нивната главна цел е да регрутираат фудбалери за прв тим. Сметаме дека треба да се напомне фактот дека и двете екипи играат отворен фудал, па затоа ние очекуваме ефикасен антпревар. Наш предлог е 4+, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 2.16.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.56

Be the first to comment

Leave a Reply