Тикет на денот (недела, 09.12.2018)

тикет на денот

Неделниот тикет ќе го составиме од супер дабл натпревари кои имаат одличен коефициент.

Менхенгладбах – Штутгарт – 1/1 @ 2.20 во Coinbet24

Менхенгладбах е најпријатното изненадување оваа сезона во Бундеслигата. Имено, овој клуб моментално е на горниот дел од табелата и ако продолжат со ова темпо, следната сезона сигурно ќе играат во ЛШ. Штутгарт од друга страна е расеан и иако успеа да издвои две победи во последните пет кола, тоа е недоволно за ја избегне зоната за отпаѓање. Типуваме на доминација на домаќините.

Регистрирај се на Coinbet24

Реал Сосиедад – Ваљадолид – 1/1 @ 2.50 во Bet365

Реал Сосиедад можеби не сте знале, но тие се екипата со најдоабр скор во гости. Сепак, тие позитивни резултати пополека започнуваат да ги прикажуваат и дома, па слободно може да кажеме дека се фаворити на овој дуел. Од друга страна Ваљадолид влезе во криза која се одрази со катастрофални резултати. Тие се пет натпревари без победа во Ла Лига, а сигурно таа лоша серија нема да ја прекинат сега.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*