ТИП НА ДЕНОТ: (09.02.2019,15:30) ДОРТМУНД – ХОФЕНХАЈМ

ТЕЖОК ИСПИТ ЗА МИЛИОНЕРИТЕ

Германија, Бундеслига, 09.02.2019: Дортмунд – Хофенхајм ТИП ГГ

Резултат: 3-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Дортмунд и Хофенхајм од рамките на германската Бундеслига. И двете екипи играат добро. Секако Дортмунд има подобри резултати и затоа се наоѓа на лидерската позиција. Од друга страна Хофенхајм потфрли во последно време, но сепак е конкурентен за позиција која води во европските натпреварување. Овде конечниот тип е малку неизвесен, па затоа решивме да типуваме на голови. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.50.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 6/8

ДОРТМУНД – ХОФЕНХАЈМ ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply