Тикет на денот (петок, 08.02.2019)

тикет на денот

Вчера имавме одличен тикет кој беше добитен и тоа со огромни коефициенти. Петокот е најава за богат фудбалски викенд, па се враќаат скоро сите лиги од зимските паузи.

Бреда – Аз Алкмар – 2&T22+ @ 1.65 во 1xBet

Во првиот натпревар од 21-то коло на холандската Ердивизија, последнопласираната Бреда го дочекува тимот на Аз Алкмар. Домаќините се во тешка ситуација и се на дното на табелата. На трите претходни натпревари имаат освоено само еден бод, а со тоа го расипаа впечатокот од крајот на последната година. Алкмар е на четвртото место и има шанси да се бори за подобра позиција. За оваа предлог тип комбинација коефициентот во 1xBet е 1.65.
Регистрирај се на 1XBET

Генк – Стандард – 3+ @ 1.60 во Bet365

Ова е дерби на белгиската лига во која лидерот на табелата го дочекува тимот кој е во најдобра форма. Генк доста им се оддалечи на конкурентите и да не беше поразот од Мускрон сега ќе имаа двоцифрена предност. Тимот на Стандард е без пораз на последните седум натпревари, односно има шест победи и едно реми. Можеби овој пат гостите ќе го изненадат лидерот, па затоа одлучивме да типуваме на голови. Коефициентот во Bet365 за овој тип изнесува 1.60.
Регистрирај се на Bet365

Мајнц – Леверкузен – 2 @ 1.91 во 10Bet

Гостите доаѓаат во Мајнц со измешани чувства. Во само една недела успеаа да го победат шампионот и да изгубат од второлигаш. Прво во претхотно коло го совладаа Баерн на домашната „Бај арена“, а во вторникот изгубија од второлигашот Хајденхејм. Мајнц започна со две победи, но во минатиот викенд доживеа убедлив пораз во Аугзбург. Овде препорачуваме двојка, а тоа може да го изииграте со коефициент од 1.91 во 10Bet.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 5.04

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*