Тикет на денот (вторник, 05.02.2019)

тикет на денот

Вторникот ќе помине без некоја посебна понуда, односно на листата ги имаме натпреварите од германскиот и францускиот Куп и повторените натпревари од ФА купот.

Дортмунд – Вердер – 4+ @ 2.38 во 1xBet

Eден од дерби натпреварите во 1/8 финалето на германскиот куп ќе се изигра на Сигнал Идуна Парк каде што лидерот Дортмунд ќе го пречека Вердер од Бремен. Во овој дуел главни фаворити се Борусија, но не смееме да го занемариме фактот дека „милионерите“ се насочени кон лигата, а во купот што ќе биде нека биде. Вердер прво победија, па два пати играа нерешено, додека Дортмунд преку две победи, ремизираше во Франкфурт. За овој дуел ќе го избегнеме конечниот тип и ќе ви дадеме предлог на голови. Играјте 4+ во 1xBet со коефициент од 2.38.
Регистрирај се на 1XBET

Волвс – Шрузбери – 1/1 @ 1.61 во Bet365

Волците беа на прагот на елиминација во првиот натпревар во Шрузбери. Губеа 2:0, но на волшебен начин се извлекоа и стигнаа до реми во самиот финиш. Сега играат на домашен терен и не веруваме дека ќе си дозволат луксуз. Дефинитивно имаат тим кој може да се бори со Шрузбери. Ви предлагаме прелаз 1/1, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 1.61.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ВО Bet365 ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 3.83

Be the first to comment

Leave a Reply