ТИП НА ДЕНОТ: (03.02.2019,21:00) ЛИОН – ПСЖ

ДЕРБИ ВО ФРАНЦИЈА

Франција, Прва Лига, 03.02.2019: Лион – ПСЖ ТИП ГГ

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лион и ПСЖ од рамките на француската елитна лига. Лион е сериозен кандидат за пласман во ЛШ, додека ПСЖ на некој начин ја обезбеди титулата во Франција. До крајот има уште многу, но ПСЖ не е склон кон киксови и коцкање. Сметаме дека на овој дуел ќе има голема борба, бидејќи Лион има очајна потреба од бодови. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.45.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 1/2

ЛИОН – ПСЖ ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*