Што се уплаќа денес? (03.02.2019)

што се уплаќа денес

За денес во нашата омилена категорија ќе ви претставиме сингл натпревар кој има висок коефициент и висока уплата.

Лестер – Манчестер Јунајтед – 2 @ 2.20

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 114.546 евра. За победа на домаќинтие уплатени се 18.784 евра, за реми 15.655 евра, додека за победа на Јунајтед уплатата изнесува 80.107 евра.

Изиграј го овој натпревар во 1XBET

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*