ТИП НА ДЕНОТ: (20.01.2019,17:00) ФУЛАМ – ТОТЕНХЕМ

тип на денот

ТОТЕНХЕМ ИМА ПОКВАЛИТЕТЕН ТИМ

Aнглија, Премиер Лига, 20.01.2019: Фулам – Тотенхем  ТИП 2

Резултат: 1-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фулам и Тотенхем од рамките на англиската Премиер Лига. Фулам е еден од посериозните кандидати за елиминација од Премиер Лигата и нема воопшто завидни резултати. Од друга страна Тотенхем е на третата позиција и со силни амбиции оваа сезона. Гостите не смеат да ги пропуштат бодовите од ваквите противници, па затоа сметаме дека ќе бидат доминантни на теренот. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.75.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 8/19

ФУЛАМ – ТОТЕНХЕМ 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*