Коефициент 34: Специјал тикет за натпреварот Наполи -Лацио

специјал тикет

Вечер во 20:30 се игра натпревар помеѓу Наполи и Лацио кој слободно може да го наречеме дерби на колото.

Наполи игра одлично и по некое непишано правило се наоѓа на втората позиција веднаш зад Јувентус, додека Лацио ја има една од подобрите сезони.

По тој повод ние решивме да ви претставиме „специјал“ тикет кој е составен од повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 34, а нашиот избор е:

  • Х-1
  • Двата тима да постигнат гол
  • Инсиње да постигне гол
  • Имобиле да постигне гол

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*