Тикет на денот (недела, 06.01.2019)

тикет на денот

За денес тиектот на денот решивме да го составиме од супер дабл кој има одличен коефициент.

Хетафе – Барселона – 2/2 @ 2.05 во 1xBet

Фановите на Хетафе се презадоволни, бидејќи нивниот тим ја има шестата позиција на табелата која следната сезона води во Лига Европа. Тие се одлични оваа сезона и прикажуваат имрепсивни резултати. Од друга страна Барселона е главниот фаворит за да ја одбрани титулата во Шпанија. Нивната главна цел е ЛШ, но секако дека нема да се опушти во Ла Лига.
Регистрирај се на 1XBET

Ла Коруња – Луго – 1/1 @ 2.05 во Bet365

Депортиво уште на почетокот на сезоната најави дека сака повраток во Ла Лига и засега добро им оди во остварување на тие планови. Моментално се на 4-та позиција и заостануваат само 4 бода зад лидерот. Луго како да е во некоја криза. Не игра воопшто добро, а ако продолжи со ваквите игри, сигурно опстанокот ќе им биде загрозен.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.20

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*