Тикет на денот (среда, 12.12.2018)

тикет на денот

Вечерва завршува групната фаза на ЛШ, па така ќе бидат познати 16-те екипи кои на пролет го продолжуваат елитното натпреварување.

Реал Мадрид – ЦСКА – Т12+ пп @ 2.62 во 1xBet

Гостите имаат шанса да освојат трето место, па и да ја продолжат европската авантура во Европа, само во послабото натпреварување. На Реал овој натпревар воопшто не им значи, сигурно се први, но не смеат да заборават на гордоста. Мадриѓаните беа поразени во Москва, па сега ќе сакаат освета и реванширање. Очекуваме два гола во мрежата на гостите и тоа во првото полувреме.
Регистрирај се на 1XBET

Бенфика – АЕК – 1/1 @ 2.00 во Bet365

Уште еден натпревар кој нема никакво значење, барем резултатско. Треба да се земе во предвид дека овие две екипи изиграа одличен натпревар во Атина, а бодовите ги зеде гостинот од Лисабон. Освен тоа, Португалците се во добра форма и веруваме дека ќе издвојат лесна победа над Грците, односно победа уште во првото полувреме.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*