Специјал тикет за натпреварот Барселона – Реал Мадрид – 51 коефициент!

специјал тикет

Денес од 21:00 во рамките на Куп на кралот во Шпанија, на Ноу Камп ќе се сретнат вечните ривали Барселона и Реал Мадрид.

Барселона можеби е во предност во поглед на формата, бидејќи играат подобро, но тимот на Реал Мадрид е секогаш силно мотивиран против овој противник.

Благодарение на Bet365 со помош на Bet Builder ние составивме тикет само од вечерашното дерби со повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 51, а нашиот избор е:

  • Х-1
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Двата тима да постигнат гол
  • Суарез и Бензема да постигнат гол

Изиграј го специјал тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*