Традицијата и формата „велат“ 3+!

коефициенти

Денес во далечниот Тајланд, на програмата од 15:00 ќе се сретнат екипите на Бангкок Јунајтед и Убон.

Во Тајланд пред една недела заврши летната пауза, а после неа се изиграа уште две кола. Бангкок Јунајтед победи на двата натпревари со гол разлика од 7:2, додека Убон запиша една победа и еден пораз со 6:7 гол разлика. Тоа укажува дека двата тима се во одлична голгетерска форма.

статистика

Покрај реалната статистика, традицијата исто така вели дека на овој дуел мора да има голови.

3+ во 1xBet @ 1.35 (3 од последните 3)

4+ во 1xBet @ 1.87 (2 од последните 3)

5+ во 1xBet @ 2.90 (2 од последните 3)

Регистрирај се на 1XBET

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*