Тикет на денот (сабота, 25.08.2018)

тикет на денот

Конечно после подолг временски период, денес ја имаме комплетната обложувачка понуда и воопшто нема да ни биде проблем да го составиме тикетот на денот.

Арсенал – Вест Хем – 1/1 @ 2.00 во 1xBet

Арсенал ја започна многу лошо оваа сезона, но да бидеме реални, имаше и доста тежок распоред. Конечно сега им се падна послаб противник и не би требало да ја прокоцкаат шансата за победа. Вест Хем исто така запиша два порази на своето конто, а победничката серија сигурно нема да ја започне од овој натпревар. Очекуваме Арсенал да нападне уште од првата минута.

Регистрирај се на 1XBET

Ливерпул – Брајтон – 3+ @ 1.40 во Coinbet24

Ливерпул оваа сезона е втор фаворит за освојување на Премиер Лига, веднаш позади Манчестер Сити. Искрено има и тренер и играчки кадар кој може да се натпреварува за титула. Ретко кој тим може да го стопира фантастичното напаѓачко трио кој го има Ливерпул. Брајтон нема што да очекува од овој дуел, бидејќи е апсолутен аутсајдер. Очекуваме голови на овој дуел.

Регистрирај се на Coinbet24

Наполи – Милан – T21+ @ 1.54 во Bet365

Добро им тргна на Наполи со новиот тренер. Прикажаа доста ефикасен натпревар против Лацио во Рим. Иако во еден момент имаа негатива од 1:0, набргу успеаа да ја неутрализираат и за на крај да издвојат победа. Милан направи големи промени во клубот, како кај управата, така и кај играчите. Го зедоа Игуаин, а фановите многу се надеваат на него. Очекуваме да постигнат барем еден гол.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.31

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*