7 oд последните 7 се Г.Г: За традицијата да продолжи добивате коефициент 3.40!

традиција

Oд 18:30 минути во рамите на 6-то коло од украинската Премиер Лига се сретнуваат Черноморец и Динамо Киев.

Черноморец е моментално на 4-то место со 8 бода од 5 изиграни натпревари, односно учинок од 2 победи, 2 реми и 1 пораз.

Динамо е на втората позиција со 4 победи и 100% учинок од досегашните изиграни натпревари.

На последните 7 меѓусебни дуели видени се најмалку два гола, односно по еден на двете страни, а просекот по голови за овој натпревар е 3.14 што и навистина е многу за оваа лига.

Наш предлог: Г.Г @ 3.40 во Bet365 (7 oд последните 7)

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*