Тикет на денот (петок, 24.08.2018)

тикет на денот

Денес петочната обложувачка понуда е одлична, па немавме проблеми при изборот на натпревари.

Бохемианс – Спарта Прага – 2/2 @ 2.50 во 1xBet

За овој натпревар нема што многу да се коментира. Спарта Прага е еден од најсериозните кандидати за освојување на чешкиот шампионат, а освен тоа и одлично ја започна сезоната. Од друга страна Бохемианс нема со што да се пофали, па и сигурно нема големи очекувања.
Регистрирај се на 1XBET

Лион – Стразбург – 1/1 @ 1.80 во Bet365

Лион оваа сезона ја започна со победа, но веднаш потоа беше неочекувно поразен од Реимс. Иако беа подоминантни на теренот, сепак не успеаа да постигнат ниту еден гол. Овој пат имаат огромни шанси, бидејќи противникот нема кој зне колку квалтитен тим. Очекуваме натпреварот да биде решен уште во првото полувреме.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*