Ако овој натпревар биде прелаз 2/1 воопшто нема да бидеме изненадени!

2/1

Денес во 18:15 часот во рамките на израелската Леумит лига се сретнуваат екипите на Хапоел Рамат Ган и Хапоел Ирон Ришон.

Во сезоната 2016/17 во првиот натпревар, Хапоел Рамат Ган славеше на домашен терен со 3:2, а на полувреме водеше гостинот. Во сезоната 2017/18 двата меча ги доби Хапоел Ирони Ришон, а првиот натпревар на таа сезона исто така дојде од 2/1, каде што гостинот водеше со 0:1, а крајниот резултат беше 3:2.

Ние предлагаме прелаз од 2/1, а коефициентот во Bet365 e 29.

Имајте на ум дека ова е само наш предлог и не претерувајте со влогот!

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*