„Специјал“ тикет за натпреварот Лацио – Наполи

специјал тикет

Денес започнува Серија А која се очекува да биде една од најинтересните лиги оваа сезона. Веќе во првото коло имаме дерби во кое ќе се сретнат Лацио и Наполи.

Наполи ќе биде под водство на Анчелоти, а неговата тактика е различна на таа што досега ја практикуваше Сари, па затоа очекуваме Лацио да ја искористи оваа можност и да земе три бода.

Во Bet365 постои опцијата „Bet Builder“ со која вие имате есклузивна можност да ги комбинирате натпреварите како што вие сакате.

Ние од овој натпревар издвоивме коефициент 9.50, а нашиот избор е:

  • Лацио победник
  • Двата тима да постигнат гол
  • Чиро Имобиле да постигне гол
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*