„Специјал“ тикет за финалниот натпревар Франција – Хрватска!

специјал тикет

Долгоочекуваниот Мундијал стигна и до самиот крај. Денес на репертоарот го имаме последниот и најважен натпревар, а тоа е финалето.

Обложувалниците нудат најразлична понуда на која вие може да се обложите, па така и обложувачката треска е голема.

Ние ќе се обидеме да ви помогнеме со „специјал“ тикет со квота 12, односно комбинации на игири кои ни ги нуди онлајн обложувалницата на Bet365.

Ние типуваме вака:

  • Да постигнат гол двете екипи
  • Франција да го освои Мундијалот
  • Гризман да постигне гол
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот

специјал тикет

Изиграј го „Специјал“ тикетот во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*