Малери и махери на колото

малери и махери

Во нашата редакција пристигнаа многу интересни тикет, но ние ги избравме само најинтересните и решивме да ви ги преставиме вас.

Малер 1

Овој обложувач изиграл 10 натпревари кои сметал дека треба да поминат без проблем. Сите излегле како што треба, но италијанскиот Наполи не му дозволи да биде среќен. Иако тие беа фаворити, ремизираа против Сасуоло.

Малер 2

За Емполи скоро сите очекуваа дека ќе биде натпревар со голови. Исто и овој играч сметал дека ќе има голови, а покрај тоа ќе постигнат и двата тима барем по еден гол. Натпреварот заврши 2-0, а овој обложувач остана без 500 евра.

Малер 3

Повторно тимот на Емполи виновен. Овој пат изиграни се 8 натпревари со типот 3-5 гола, а како што кажавме Емполи – Салернитана заврши 2-0, па и овој играч остана без 200 евра.

Малер 4

Андерлехт е главниот виновник за овој играч што остана без скоро 26.000. Жално!

Махер 1

Како што може да забележете овој тикет е навистина мајсторски. Има и прилично големи коефициенти, а што е најважно се погодени. 5 натпревари изиграни за 270 денари на играчот му донесоа скоро 200 евра. За убаво да се трошат.

Махер 2

Тука станува збор за „слатка добивка“. Играчот вешто избрал 7 натпревари и за уплата од 20 денари си добил скоро 10.500 денари. Нека е со среќа.

 

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

 

1 Trackback / Pingback

  1. Дерби на денот: Јувентус – Реал Мадрид, најава, анализа и предлог тип – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*