Тикет за храбри (недела, 24.06.2018)

тикет на денот

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди тикет за љубителите на повисоки коефициенти.

Полска – Колумбија 2 и ГГ @4.50 во 1xBet

После стартните порази ова ќе биде клучен натпревар за двете репрезентации. Полска загуби во првиот натпревар против Сенегал и се покажа дека одбраната не функционира која тешко ќе може да се справи со одличниот напад на Колумбија. Ова е натпревар помеѓу две репрезентации со одлични напади, па очекуваме голови на двете страни, но предност и даваме на Колумбија и сметаме дека ќе ги освои трите бода.

Јапонија – Сенегал X-2 @5.60 во Coinbet24

Дуел на две селекции кои запишаа стартни победи, но реално Африканците се фаворити. Сенегалците се покажаа во одлично светло против Полска и реално се фаворити на овој меч. Сигурно ќе одат на победа за да го заверат пласманот во осминафинале. Меѓутоа „Самураите“ се организиран тим, па очекуавме реми на полувреме и победа на Сенегал на крајот.

Вкупен коефициент на тикетот 25.2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*