Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (23.06.2018)

видео анализа

Тимот на Кладење.мк и денес преку видео анализа ви ги претставува натпреварите од Светското првенство во Русија.

Покрај анализата, Јовица ќе се обиде да ви даде и предлог типови, а на тој начин ќе ви помогне при изборот во обложувалница.

За денес ги имаме натпреварите помеѓу:

Англија – Панама

Јапонија – Сенегал

Полска Колумбија

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*