Тикет на денот (вторник, 05.06.2018)

тикет на денот

Вистинска уметност е воопшто да составите тикет во вторник, а уште ако успееме да биде добитен, тогаш нашата мисија е потполно успешна.

Литванија – Летонија – 0-2 @ 1.53 во 1xBet

Ова е период кога сите најдобри светски репрезентации се спремаат за Мундијалот, а три балтички држави го играат Балтик купот, натпреварување во кој покрај Литванија, Летонија игра и Естонија. Засега се одиграни две кола, а на Летонците им е доволен бод за да триумфираат на натпреварувањето. Веруваме во мал број голови.

Регистрирај се на 1XBET

Луксембург – Грузија – 0-2 @ 1.60 во Coinbet24

Луксембург веќе одамна не служи само за гол разлика. Оваа репрезентација видно се подобри и може да кажеме дека е помоќна од Грузија. Мора да напоменеме дека на Французите им зададоа многу проблеми во квалификациите, па мораа да победуват до самиот крај. Грузијците исто така се екипа која се развива, а Србија го осети тоа на своја кожа. Нашиот предлог е 0-2 гола.

Регистрирај се на Coinbet24

Доминик Тим – Александар Зверев – +39,5 гемови @ 1.95 во 10Bet

Дербито во ¼ финалето од Ролан Гарос, без сомнеж е овој дуел. Зверев се провлече во изминативе кола, така што губеше со 2-1, но успеваше да направи пресврт. Доминик Тим е супер спремен за овој турнир, па веруваме дека ќе има силна борба. Очекуваме тежок и напорен дуел.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.65

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*