Тикет на денот (вторник, 01.01.2019)

тикет на денот

Иако денес е прв ден од Новата година, се разбира дека нема да ве оставиме без тикет. Нашиот избор е супер дабл со одличен коефициент.

Арсенал – Фулам – 1/1 @ 1.90 во Bet365

Арсенал ја започна одлично оваа сезона и пријатно не изненади, но во последните две кола потфрли и претрпе едно неочекувано реми од Брајтон и еден катастрофален пораз од Ливерпул. Фулам е еден од посериозните кандидати за отпаѓање, па веруваме дека немаат големи очекувања од овој дуел. Нашето предвидување е Арсенал да победи уште во првото полувреме.
Регистрирај се на Bet365

Кардиф – Тотенхем – 2/2 @ 2.20 во 1xBet

Кардиф во последното коло прикажа одлична игра и зеде три бода од Лестер. На некој начин тоа беше доволно за да се оддалечат од критичните позиции. Тотенхем не изненади сите во последниот натпревар против Волвс, бидејќи иако имаше предност во првото полувреме, сепак на крајот си заминаа поразени. Овде сметаме дека ќе ја оправдаат грешката и тоа уште во првото полувреме.
Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.18

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*