Тикет на денот (понеделник, 11.06.2018)

тикет на денот

За денес понудата е доста сиромашна, но сепак ние издвоивме дабл со солиден коефициент.

Јужна Кореја – Сенегал – 2 @ 2.05 во 10Bet

Двете селекции ќе играат на Мундијалот. Корејците се редовни учесници, додека на Сенегал ова им е втор настап. Мане и другарите изгубија во петокот во Осијек против коцкестите, но покажаа дека Русија нема да биде „мачкина кашлица“. Јужна Кореја не може да се пофали со добри резултатите во контролните натпревари, но сепак очекуваме дека Сенегал ќе бидат конкретни.

Регистрирај се на 10Bet

Варнамо – Јенчепинг – 2 @ 2.85 во Coinbet24

Шведската втора лига, нас ни е оваа година, една од ретките солуции. Се игра 12-то коло, а во последните натпревари се сретнуваат Варнамо и Јенчепинг. Домаќинот има само една победа и се смета дека се главни кандидати за отпаѓање. Гостите знаат да бидат опасни на гостински терен, па во пет изиграни натпревари победија два пати. Коефициентот за победа на гостите е одличен.

Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*