Тикет на денот (четврток, 03.05.2018)

Денес понудата за обложување е многу слаба, па затоа решивме да ви претставиме еден дабл.

Салзбург – Марсеј – Г.Г @ 1.62 во 10Bet

Французите имаат убава предност пред реваншот во градот каде што се родил Моцарт. Сепак, предноста не гарантира мирен натпревар, бидејќи Салзбург против Лацио покажа колку може да биде опасен во краток временски интервал. Французите во последниот натпревар од Лига 1 ремизираа против Анжерс во гости, а Салзбург го победи последнопласираниот Ст Пелтен. Домаќините ќе атакуваат, а Марсеј нема лесно да се предаде. Типуваме дека ќе има голови на двете страни.
Регистрирај се на 10Bet

РОПС – Хонка – 1 @ 2.14 во Coinbet24

Почетокот на првенството е од соништата за екипата од Рованијеми. Во првите шест кола, имаат пет победи и реми, а мрежата не им е затресена ниту еднаш. Секако дека ја завзедоа челната позиција во финската лига. За викендот ремизираа без голови со екипата на ТПС, но се уште имаат три бода предност. Хонка не го почна добро првенството, а доказ за тоа ни е фактот што се уште немаат победено. Домаќинот е голем фаворит, а коефициентот за нивна победа е одличен.
Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 3.46

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*