Натпреварот од ЛШ или ЛЕ заврши нерешено? 10Bet ви ги враќа парите!

10Bet

Како што добро знаеме, 10Bet важи за обложувалница со традиција, а исто така нивното мото е Корисниците на прво место. Тие ви ги враќаат изгубените пари до 10 евра, ако вашиот облог е промашен.

Се што треба да направите е:

 1. Креирајте го вашиот акаунт ТУКА
 2. Изиграјте натпревар од ЛШ и ЛЕ на играта „Стрелец“, „Прв стрелец“ и „Точен резултат“
  Ако го промашите облогот, а натпреварот заврши НЕРЕШЕНО, парите ќе ви бидат вратени!
 3. Исто така, кога ќе се регистрирате ако го внесете промо кодот FD200 ќе си добиете и 50% бонус до 200 евра на вашата прва уплата.

Регистрирај се на 10Bet
Услови и права користење

 • Понудата важи до 12.04.2018
 • Понудата е валидна само еднаш за еден корисник
 • Квалификувани се игрите Exact Score, Goalscorer – First, Goalscorer – Last, Goalscorer – Anytime.
 • Најголемиот износ што може да го добиете како повраток е 10 евра.

Регистрирај се на 10Bet

2 Trackbacks / Pingbacks

 1. Баерн Минхен – Севиља: Може ли Севиља до уште едно големо изненадување !? – Kladenje.mk
 2. Марсеј – Лајпциг: Ќе се одбрани ли Лајпциг на пеколниот Велодром !? – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*