Малери и махери на колото

малери и махери

Традиционално понеделникот го одбележуваме со малерите и махерите од викендот. Во нашата редакција пристигнаа многу тикети, но ние одлучивме да ги објавиме само најдобрите.

Тикет 1

Реал Мадрид иако имаше водство од 2-0 сепак не успеа да издвои победа. Тимот на Виљареал во второто полувреме постигна 2 гола и натпреварот заврши реми. Овој играч остана без своите 90 евра.

Тикет 2

Како што може да забележете, на овој тикет Новара е главниот виновник. Иако беше фаворит во дуелот против Ентела, сепак претрпе пораз и овој играч го остави без 8.600 денари.

Тикет 3

Комбинација на малер и махер. Играчот на еден тикет освоил солидна добивка, но на вториот тикет Андерлехт „му зеде“ неверојатни 35.000 денари. Жално

Тикет 4

Тука имаме еден постар тикет, но сепак доста малерозен. За уплата од 3 евра, Челзи е главниот виновник што овој играч не ги доби своите 200 евра. Жално

1xBet со неверојатен бонус: 100% до 6000 денари на вашата прва уплата!

Тикет 5

Храбро изиграно. Иако Интер губеше во првото полувреме овој играч бил уверен дека ќе има прелаз од 1 во 2. Ја изиграл на полувреме со солиден коефициент. Нека му е честито.

Тикет 6

Исто како и во погорниот тикет, Интер е причината за добивка. Солидна уплата на доста тежок натпревар. На крајот испадна како што требаше. За убаво да се трошат.

 

ДОКОЛКУ ИМАТЕ И ВИЕИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ, ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*