Тикет за храбри (недела, 04.03.2018)

Денешната понуда за обложување е составена од премногу натпревари. Ние избравме 3 и ви ги претставуваме вас во форма тикет на денот.

Манчестер Сити – Челси 3+ (1.69)

Манчестер Сити игра феноменално. Го „растурија Арсенал среде Лондон и сметаме дека дилемата околу титулата е решена. Меѓутоа ако Челзи успее да им откине барем бод , тогаш тоа ќе биде повеќе од доволно за нив. Очекуваме една отворена игра и многу голови.
Регистрирај се на 10Bet

Твенте – Гронинген – 1 (2.05)

Твенте игра ужасно оваа сезона. Се наоѓа во зоната на отпаѓање и победата во овој дуел е императив. Гронинген за сега е во мирна и стабилна позиција на табелата, па сметаме дека нема да „стега“ на овој дуел.
Регистрирај се на Unibet

Келн – Штутгарт – 1 (2.55)

Натпреварот е сличен на оној од петокот каде што се сретнаа Кајзерслаутерн и Унион Берлин. Келн мора да победи ако планира да остане во лигата. Уште од првата минута се очекува Келн да тргнат офанзивно и да се борат за очајните 3 бода кои им се повеќе од потребни.
Регистрирај се на 10Bet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 8.8

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*