Oбложување без ризик во обложувалнциата на Betfair

Доколку се одлучите да креирате сметка во Betfair, вие како за почеток имате можност да играте без да ја ризикувате вашата готовина.

Се што треба да направите е:

 1. Креирајте сметка на Betfair ТУКА со користење на промо кодот EXCN10
 2. Направете уплата од најмалку 10 евра
 3. Уживајте во играта

Доколку вашиот облог биде недобитен, вие ќе си добиете рефундирање на средствата од максимални 10 евра.

Регистрирај се на Betfair

Услови и права за користење

 • Понудата важи само за нови корисници
 • Понудата важи само за корисниците кои ќе креираат сметка со промо кодот EXCN10
 • Минималниот износ на уплата е 10 евра
 • Максималниот износ на рефундирање е 10 евра
 • Бонусот ќе биде автоматски кредитиран на вашата сметка за најмногу 72 часа

 

3 Trackbacks / Pingbacks

 1. Тактичка анализа: Ливерпул – Лестер. Дуелот меѓу Фирмињо и Ндиди може да го реши мечот ! – Kladenje.mk
 2. Серија А 19-то коло: Анализа, најава на колото и предлог типови – Kladenje.mk
 3. Јануари ќе биде месец полн со спортки настани – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*