Betfair: Депозирате 20, а добивате 40 евра!

betfair

Обложувалницата на Betfair ни ја претстави новата понудата за сите нови корисници. Тие всушност за уплатени 20 евра, нудат додатни 20, а тоа значи дека ќе имате вкупно 40 евра на располагање. 

Се што треба да направите е:

  1. Креирајте ја вашата сметка ТУКА
  2. Направете уплата од 20 евра
  3. Изиграјте ги средствата на 1.6 коефициент и уживајте во бонусот

Регистрирај се на Betfair

Услови и правила за користење

 • Бонусот може да го изиграте 90 дена откако ќе го добиете
 • Понудата важи до 22.10.2018 година
 • Пред да го повлечете бонусот, мора да ги изиграте средствата на 1.6 коефициент најмалку 10 пати
  Регистрирај се на Betfair
   

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*