Bet365 дава бесплатни кредити за обложување: Проверете ја вашата е-пошта!

Долгоочекуваната елитна фудбалска лига започнува, а онлајн обложувалниците смислуваат најразлични понуди и промоции.

Дефинитивно ова е најдобрата, бидејќи нудат потполно бесплатни средства за обложување на натпреварот ПСЖ – Реал Мадрид.

Имено, обложувланицата на Bet365 нуди бесплатни кредити за обложување во живо на сите корисници кои ќе се обложат на натпреварот пред неговото започнување.

Услови и правила за користење:

  • Понудата важи за сите постоечки корисници
  • Бесплатните кредити се во вредност од 100% на вашиот влог до најмногу 5, 10 или 25 евра (видете во понудата која ви пристигна на е-маил)
  • Бесплатните средства можете да ги искористите само во живо на натпреварот ПСЖ – Реал Мадрид.

НАПОМЕНА:

Сите кои се уште немате сметка во Bet365, можете да се регистрирате ТУКА и да ги користите овие фантастични промоции!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*