Тикет на викендот и малер на колото !!!

Тикет

Како што можете да видите на сликата, на тикетот има седум натпревари и тоа со солидни коефициенти. Играчот на овој тикет со уплата од 500 денари, сосема заслужено си ќарил 50.931 денари. Секоја чест мајсторе !!!

Во продолжение ви презентираме уште еден тикет, но за жал недобитен и тоа со само една промашена од 10 натпревари. Дечкото погодил одлични коефициенти од кој еден 3.20, но паднал на мечот Монпеље – Амиенс кој го типувал единица, а дуелот заврши 1:1.

Тикет

И како екстра-малер е следниот тикет на кој има напишано 14 натпревари со знакот 3+, а погодени се 13. Тикетот е уплатен за 50 денари, а можната добивка изнесува фантастични 913.617 денари. Академика со Национал е натпреварот кој го остави овој човек без 15.000 евра. Со еден збор ЖАЛНО!

тикет

ИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

Извор

1 Trackback / Pingback

  1. Малер на месецот, можеби и на годината. За еден меч остана без милион !!! - Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*