Малер на годината и тикет на викендот!

tiket1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Како што може да забележете на сликата, тикетот е составен од 16 дуели кои се типувани на 3+ голови на цел натпревар. Дечкото погодил 15, а 16 – тиот натпревар помеѓу Њујорк и Филаделфија завршил без голови, па така и типстерот останал без 9.000 евра 🙁 .

Во продлжение ви претставуваме друг тикет, каде што овој пат му се насмевнала среќата на играчот. Тој „пишал“ 10 натпревари и ги погодил сите, па така за само 50 денари си заработил фантастични 182.887 денари.

ИСПРАТЕТЕ НИ ГИ ВАШИТЕ ИНТЕРЕСНИ ДОБИТНИ ИЛИ ПРОМАШЕНИ ТИКЕТИ НА НАШАТА ФБ СТРАНА!

 

1 Trackback / Pingback

  1. Тикет на викенот и малер на колото !!! - Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*